Sonic Phenomena w maju

Podczas Sonic Phenomena nie tylko dźwięki są nieprzewidywalne. Po lekkiej zmianie składu artystów, zmieniamy także miejsce koncertu. W piątek Souvenir de Tanger i duy gebord zagrają koncerty w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie, a Marek Nalikowski i Yeriho after w Szklarnia (sala 4c). Jakość i cena bez zmian. Na after wstęp wolny. Zapraszamy.

 

Duy Gebord (live act)

Duy Gebord to jednoosobowy projekt muzyczny pozbawiony stylistycznych wytycznych. Eksperymentalna elektronika, groovebox, kostki, field recording, glitche, found sounds, konwersja audio, eksperymenty na plikach, no input. Pod szyldem duy gebord wydane zostały trzy albumy: mangrove (Wounded Knife, 2014), kelp (Pawlacz Perski, 2014) i mildew (BDTA, 2014) oraz dwa mini-albumy wypuszczone własnym sumptem. Najnowszy album – qualm – będzie jednym z pierwszych wydawnictw eksperymentalnego labelu Audile Snow.

duy-gebord-fot_Darek-Pietraszewski-400x266

fot. Darek Pietraszewski

www.duygebord.bandcamp.com
www.soundcloud.com/sir-rad/

 

Souvenir de Tanger (live act)

Souvenir de Tanger jest producentem muzyki elektronicznej, który należy do kolejnego pokolenia europejskich twórców tworzących wyobrażoną krainę Orientu. W 2014 roku wydał dwie płyty (”I” i ”II”), obydwie wyszły nakładem niezależnej oficyny wydawniczej BDT.

Souvenir_de_tanger_fot_Katarzyna_Luka-400x266
fot. Katarzyna Luka

www.soundcloud.com/souvenirdetanger

Yeriho (live act)

Eklektyczny projekt Krzysztofa Zdunkiewicza. Live act często improwizowany w którym usłyszeć można snujące się drony oraz szybkie klubowe brzmienia inspirowane Detroit. Na co dzień projektant graficzny, po godzinach związany z stołecznym cyklem imprez Underwater oraz wytwórnią GTBR.

Yeriho-400x600

Marek Nalikowski (dj set)

DJ i producent lubujący się się w polirytmicznych strukturach, hipnotycznych ostinatach i atonalnych teksturach. Najnowsze wydawnictwa przeplata z zapomnianymi perełkami i klasykami, najchętniej podczas dłuższych setów. Prowodyr cyklu TUMULT.

Marek-Nalikowski-400x600
https://soundcloud.com/mareknalikowski

 

29.05.2015 / 20:00

Sala Czarna (Duy Gebord + Souvenir de Tanger) i Sala 4c (Yeriho + Marek Nalikowski)
Centrum Kultury w Lublinie
bilet: 10 zł
kasa czynna: pon.-pt. w godz. 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem
sprzedaż online: www.ekobilet.pl/ck-lublin
tel.: 81 466 61 40
e-mail: kasa@ck.lublin.pl

www.sonicphenomena.pl