Ruszył nabór na drugą edycję LUBLIN POP-UP SHOP!

2# LUBLIN POP-UP SHOP. Targi mody i designu

Targi LPUS to okazja dla niezależnych artystów oraz znanych marek do zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów. Rozszerzamy formułę targów o design – oprócz mody planujemy pokazać jak sztuka użytkowa rozwija się w Polsce. Pragniemy rozbudzić wyobraźnię i inspirować zarówno twórców, jak i odbiorców. Uważamy, że to w różnorodności  drzemie wielki potencjał i energia. A to właśnie ENERGIA jest hasłem przewodnim nadchodzącej edycji.

Tym razem, aby dać szansę projektantom do zaprezentowania się przed tysiącami potencjalnych klientów, LUBLIN POP-UP SHOP stanie się częścią programu największego wydarzenia kulturalnego w Lublinie czyli magicznej NOCY KULTURY!

Projektanci będą mieli szansę uczestniczyć w znaczącym wydarzeniu, także zaprezentować swoje wyroby nie tylko przed mieszkańcami Lubelszczyzny, również przed grupą turystów odwiedzających Lublin w tą wyjątkowa noc.

Druga edycja LUBLIN POP-UP SHOP odbędzie się 8 czerwca 2013 r. w specjalnie zagospodarowanej przez Organizatorów opuszczonej przestrzeni budynku Cefarmu należącej do kompleksu Alchemia przy ulicy Olejnej 2. W samym sercu lubelskiej starówki szykujemy modowo-designerską strefę relaksu, wiele atrakcji i niespodzianek.

ZGŁOŚ SIĘ TU!