Produkcja muzyczna

Warsztaty z produkcji muzycznej.
Prowadzenie: Robert Piernikowski (Napszykłat)

28 – 29 listopada 2012, godz.16:00-20:00
Sala czarna, ACK UMCS „Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16, Lublin

Na koniec tegorocznej edycji Akademii Kaisera Söze przygotowaliśmy coś szczególnego dla pasjonatów tworzenia własnych dźwięków, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Zapraszamy na warsztaty osoby, które już mają pewne doświadczenie w produkcji muzycznej.

„Warsztaty dotyczyć będą produkcji muzyki w moim rozumieniu ściśle subiektywnym, co w tym przypadku stanowić będzie raczej psucie dźwięku niż tworzenie ładnie zapakowanych produktów. Nie będą to zajęcia z zakresu technologi dźwięku czy jego realizacji, natomiast wspólnie potraktujemy produkcję jako działanie artystyczne. Proszę bardzo o zabranie ze sobą w miarę możliwości laptopów z softwarem, z własnymi produkcjami, nad którymi będziemy mogli wspólnie popracować.“
Robert Piernikowski

 

Robert Piernikowski

Muzyk, producent i autor tekstów. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Znany jako lider grupy Napszykłat z którą nagrał 4 albumy (Plenum 2006, Brudne Zwierzaki 2007, NP 2009, Kultur Schock 2011). Jego solowe wydawnictwo “Się żegnaj” (2012 Few Quiet People) to album pełen wykoślawionych melodii, analogowej syntezy, pulsujących gdzieś w tyle głowy bitów oraz surowych ale mistrzowsko utkanych struktur. “Choć krążek koresponduje z współczesnym abstract-hiphopem, a czuć na nim także echa choćby Ovala czy późnego Autechre, jest to bez wątpienia dzieło artysty dysponującego własnym, oryginalnym językiem” (Aktivist). Piernikowski współpracował z takimi artystami jak Dälek (USA), Sibitt (JP), DVA (CZ), Jan Klamm (CZ) czy Bene (SK). Obecnie wraz z Przemysławem Etamskim tworzy projekt P/E, czego efektem jest wydawnictwo Piernikowski/Etamski “Live at Kisielice” (2012 Qulturap).
www.robertpiernikowski.bandcamp.com
www.napszyklat.com
www.facebook.com/robertpiernikowski

UWAGA!

29 listopada (czwartek) 2012, godz.21:00
Koncert – Robert Piernikowski / After: DJ Smak
Scena Opium, ul. Langiewicza 10, Lublin

Bilet: 5 pln
Wstęp wolny dla uczestników warsztatów

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy kierować na  na adres:
info@kaisersoze.pl

W wiadomości należy podać:

– imię i nazwisko
– nr kontaktowy
– krótki opis doświadczenia z produkcją muzyczną

UWAGA: Zgłoszenia przyjmujemy do 25 listopada 2012. Wstęp na warsztaty jest wolny. Ilość miejsc ograniczona.