#4 LUBLIN POP-UP SHOP – rejestracja wystawców

Przed nami czwarta edycja targów mody i designu LUBLIN POP-UP SHOP!

Już 31 maja spotkamy się po raz kolejny w Centrum Kultury w Lublinie. Rozwijamy się, rozszerzamy i rozbudowujemy. Po pierwsze rozszerzamy program LPUS o blok edukacyjny, w którym zaproponujemy wam wykłady, spotkania i dyskusje na temat mody, designu i ich związku z kulturą miejską. Po drugie LPUS gościć będzie w niemal całym budynku Centrum Kultury – stoiska zajmą korytarze na obu piętrach, fotografie wystawione będą w różnych zakamarkach budynku, a na Dużym Wirydarzu odbędą się pokazy mody i after-party.

Dziś rusza rejestracja wystawców, zatem zapraszamy projektantów do zgłaszanie się na nasze targi. Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na naszej stronie pod adresem: www.lublinpopupshop.pl/dla-wystawcow/

Nabór trwa do 11 maja 2014 r.

Bardzo nam miło poinformować, że identyfikacja wizualna czwartej edycji LPUS jest autorstwa Michała Minora – znakomitego malarza, grafika, plakacisty. Podczas LPUS odbędzie się także wystawa prac jego autorstwa.

LUBLIN POP-UP SHOP odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lublin. Współorganizatorem imprezy jest Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania oraz Centrum Kultury w Lublinie.

www.lublinpopupshop.pl